signováno nečitelně

60906. Motiv z pastvy

popis: Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 19:31:24

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč