signováno nečitelně - Motiv z pastvy

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
60906. Motiv z pastvy
Dražba ukončena:01.07.2021 19:31:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč