signováno nečitelně - Městská ulice

Olej na sololitu, 54x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

signováno nečitelně
108711. Městská ulice
Dražba ukončena:07.01.2024 21:03:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč