signováno nečitelně - Louka vlčích máků

Olej na kartonu, 21x32cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Východoevropský autor 20. století.

signováno nečitelně
42479. Louka vlčích máků
Dražba ukončena:26.03.2020 20:38:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč