Signováno nečitelně - Lodě

Olej na kartonu, 49x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Signováno nečitelně
308814. Lodě
Dražba ukončena:01.06.2021 20:26:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč