signováno nečitelně - Liptovské Hole pod Krivání

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

signováno nečitelně
21405. Liptovské Hole pod Krivání
Dražba ukončena:28.06.2018 18:33:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 28.06.2018 8:45:37 4039
700 Kč 20.06.2018 0:09:48 2765