Olej na kartonu, 32x44 cm. Signováno vlevo dole Pospíšil. Rámováno.
o autorovi: 1898 - 1968
Narozen v Litoměřicích. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské AVU a absolventem UMPRUM. Studijní cesty ho zavedly do severní Itálie, Jugoslávie, Polska a do Karpat. Doma své motivy nacházel hlavně u Divoké Orlice, v Povltaví a na Třeboňsku.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.