Signováno nečitelně - Jarní sad

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 61. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 115 cm

Signováno nečitelně
89482. Jarní sad
Dražba ukončena:05.02.2023 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč