signováno nečitelně

59761. Hospodářský motiv

popis: Olej na plátně fixovaném na překližce, 32x43 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 18 dnů, 15 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč