Signováno nečitelně - Horský štít

Olej na plátně, 60x47 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 71 cm

Signováno nečitelně
93962. Horský štít
Dražba ukončena:23.04.2023 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč