nesignováno - Hora Weisshorn

Olej na plátně fixováném na sololitu, 21x30 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 30 cm

nesignováno
75847. Hora Weisshorn
Dražba ukončena:27.04.2022 22:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč