signováno nečitelně - Honosné zátiší

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 95 cm

signováno nečitelně
114640. Honosné zátiší
Dražba ukončena:14.04.2024 21:27:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč