signováno nečitelně - Dvojice v rybníčku

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x50 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

signováno nečitelně
103138. Dvojice v rybníčku
Dražba ukončena:01.10.2023 21:00:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč