signováno nečitelně - Dívka s amforou

Olej na sololitu, 39x29 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

signováno nečitelně
114619. Dívka s amforou
Dražba ukončena:14.04.2024 21:20:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč