signováno nečitelně

60986. Dívka na terase

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x38 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:40:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč