Signováno nečitelně - Citrony

Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
71444. Citrony
Dražba ukončena:26.12.2021 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč