Signováno nečitelně

67886. Chalupa v zimním hávu

popis: Olej na kartonu, 54x42 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1920. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen