Signováno nečitelně - Chalupa v zimním hávu

Olej na kartonu, 54x42 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1920. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
67886. Chalupa v zimním hávu
Dražba ukončena:24.10.2021 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč