signováno nečitelně

65418. Cesta vesnicí

popis: Olej na sololitu, 37x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo