signováno nečitelně - Cesta krajinou

Olej na kartonu, 33x25 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

signováno nečitelně
113152. Cesta krajinou
Dražba ukončena:17.03.2024 20:44:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč