signováno nečitelně

308959. Cesta do vsi

popis: Olej na kartonu, 22x28 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.06.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč