Signováno nečitelně - Česká vesnice

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 28x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
58524. Česká vesnice
Dražba ukončena:28.04.2021 21:17:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč