Signováno nečitelně - Bytové domy

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Signováno nečitelně
307647. Bytové domy
Dražba ukončena:22.02.2021 20:06:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč