Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Signováno nečitelně, umělecká litografie č. 18, vlevo dole přípis v angličtině, 33 x 22 cm, rámováno v umělecké paspartě pod sklem do moderního vkusného rámu se stříbrnou paginací v souladu se stejně patinovanou vložkou. Rozměr s rámem 60 x 45 cm. Výrazný grafický list byl původně součástí výborné umělecké sbírky českých krajanů žijících v New Yorku v umělecké čtvrti SOHO. Kvalitní ukázka světové moderní grafiky!