signováno nečitelně azbukou - Portrét ženy

Olej na sololitu, 60x49 cm. Signováno vpravo dole azbukou nečitelně, datováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně azbukou
21150. Portrét ženy
Dražba ukončena:27.06.2018 19:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč