Olej na plátně, 30x19 cm. Signováno vlevo dole Ludwig Koch. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 40 cm
o autorovi: 1866 – 1934 Rakouský malíř, sochař, ilustrátor.