Signováno Dupré - Potok v zimním lese

Olej na desce, 27x17 cm. Signováno vpravo dole Dupré. Nerámováno.

Pozn.: Pravost díla se v tuzemsku nepodařilo prověřit. Dílo nebylo konzultováno se zahraničními znalci.

Nejdelší strana: 27 cm

102202. Potok v zimním lese
Dražba ukončena:24.09.2023 20:25:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč