Olej na desce, 27x17 cm. Signováno vpravo dole Dupré. Nerámováno.
Pozn.: Pravost díla se v tuzemsku nepodařilo prověřit. Dílo nebylo konzultováno se zahraničními znalci.
Nejdelší strana: 27 cm