signováno azbukou

65420. Satira

popis: Litoofset, 21x30 cm. Signováno vpravo dole azbukou. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:20:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo