signováno azbukou nečitelně

60688. Muzikant

popis: Olej na kartonu, 37x22 cm. Signováno vlevo dole azbukou nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 000 Kč