signováno azbukou nečitelně - Muzikant

Olej na kartonu, 37x22 cm. Signováno vlevo dole azbukou nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno azbukou nečitelně
60688. Muzikant
Dražba ukončena:30.06.2021 19:26:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč