signováno azbukou nečitelně - Loďky u skalnatého pobřeží

Olej na kartonu, 30x36 cm. Signováno vpravo dole azbukou nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 44 cm

signováno azbukou nečitelně
105490. Loďky u skalnatého pobřeží
Dražba ukončena:29.11.2023 21:49:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:70 000 Kč