Kresba, 20x28 cm. Signováno vlevo dole A. Javlensky. Rám, sklo.
Stav: Papír mírně poškozen.
Pozn.: Pravost díla se v tuzemsku nepodařilo ověřit.
Nejdelší strana: 28 cm