signatura nečitelná - Život u řeky

Olej na plátně, 38x54 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 65 cm

signatura nečitelná
106552. Život u řeky
Dražba ukončena:03.12.2023 21:59:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč