signatura nečitelná - Zimní krajina s rybáři

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

signatura nečitelná
46577. Zimní krajina s rybáři
Dražba ukončena:25.06.2020 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč