signatura nečitelná - Zavátá cesta

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 20x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

signatura nečitelná
304658. Zavátá cesta
Dražba ukončena:03.05.2020 20:08:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč