signatura nečitelná - Z Orientu

Olej na plátně, 53x42 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

signatura nečitelná
300981. Z Orientu
Dražba ukončena:23.09.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč