signatura nečitelná - U kašny v zálivu

Olej na plátně, 54x68 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

signatura nečitelná
86621. U kašny v zálivu
Dražba ukončena:13.11.2022 20:27:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč