Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Dílo adjustováno v dobovém řezaném rámu, vnitřní rozměr 40x50 cm a světlost rámu 38,5 x 48,5 cm.
Nejdelší strana: 63 cm