signatura nečitelná - Svážení dříví

Olej na kartonu, 35x49 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 66 cm

signatura nečitelná
88296. Svážení dříví
Dražba ukončena:01.01.2023 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč