signatura nečitelná - Silueta

Olej na plátně, 93x73 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
303078. Silueta
Dražba ukončena:06.01.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč