signatura nečitelná - Představení

Dřevořez, 35x23 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

signatura nečitelná
112495. Představení
Dražba ukončena:03.03.2024 21:34:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč