signatura nečitelná - Noční kavárna - podle Vincenta van Gogha

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

signatura nečitelná
107857. Noční kavárna - podle Vincenta van Gogha
Dražba ukončena:27.12.2023 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč