signatura nečitelná - Letní koupání na potoce

Olej na plátně fixovaném na překližce, 50x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
304858. Letní koupání na potoce
Dražba ukončena:18.05.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč