signatura nečitelná - Konvolut 2 miniatur

Kombinované techniky obě: 6x6 cm. Signovány vlevo dole nečitelně. Rámovány, zaskleny.

Nejdelší strana: 15 cm

signatura nečitelná
94190. Konvolut 2 miniatur
Dražba ukončena:30.04.2023 20:35:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč