signatura nečitelná - Konvolut 2 kreseb: Lovecké motivy

Nejdelší strana: 26 cm

Kresby, 11x15 cm a 16x17 cm. Signovány nečitelně. Rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy i papíry mírně poškozeny.

signatura nečitelná
78241. Konvolut 2 kreseb: Lovecké motivy
Dražba ukončena:15.06.2022 22:13:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.06.2022 22:10:08 2704
500 Kč 08.06.2022 22:55:53 1610