signatura nečitelná

308957. Jízdní hlídka

popis: Olej na plátně, 39x33 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.06.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo