signatura nečitelná - Jezdec na koni

Olej na kartonu, 50x38 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

signatura nečitelná
108735. Jezdec na koni
Dražba ukončena:07.01.2024 21:06:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč