signatura nečitelná - Chryzantémy

Olej na kartonu, ovál 60x45 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
21494. Chryzantémy
Dražba ukončena:28.06.2018 20:07:36
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč