signatura nečitelná - Chalupy

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
75806. Chalupy
Dražba ukončena:27.04.2022 21:32:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč