signatura nečitelná - Boj pekla s rájem

Olej na plátně, 53x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Bez poškození

Nejdelší strana: 85 cm

signatura nečitelná
92838. Boj pekla s rájem
Dražba ukončena:02.04.2023 21:32:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč