signatura nečitelná - Benátky

Tempera, 39x53 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

signatura nečitelná
75681. Benátky
Dražba ukončena:10.04.2022 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč