signatura nečitelná - Akt na mořských skaliskách

Olej na plátně, 53x100 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 122 cm

signatura nečitelná
78671. Akt na mořských skaliskách
Dražba ukončena:05.06.2022 20:35:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč