signatura nečitelná - Bouřlivé mořské vlny

Olej na sololitu, 60x80 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

signatura nečitelná
6011. Bouřlivé mořské vlny
Dražba ukončena:26.10.2016 21:56:57
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč